E53TP50C-10
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E53TP50C-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Ngā Rauemi: 1.E53TP50C-10.pdf2.E53TP50C-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 496 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 496 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E53TP50C-10
Tau Wae E53TP50C-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 496 pcs Pepa Raraunga 1.E53TP50C-10.pdf2.E53TP50C-10.pdf
Ngaohihi - Tae 48V ~ 530V Momotuhi - Whakauru 18 ~ 36VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa 53TP Packaging Tube
Paa / Case Module Momo putanga AC
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 50A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant