DRC3R40B400
CrydomCrydom
DRC3R40B400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRC3R40B400
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua REV 400V 7.6A 120 VAC NO AUX
Ngā Rauemi: 1.DRC3R40B400.pdf2.DRC3R40B400.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 662 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 662 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRC3R40B400
Tau Wae DRC3R40B400 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga REV 400V 7.6A 120 VAC NO AUX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 662 pcs Pepa Raraunga 1.DRC3R40B400.pdf2.DRC3R40B400.pdf
Ngaohihi - Tae 48 ~ 415 V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 140VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Raupapa Solicon DRC
Packaging Bulk Paa / Case Module
Momo putanga AC Ētahi Ingoa CC2168
Momo Tae Chassis Mount, DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 7.6A