DP4RSC60D60B5
CrydomCrydom
DP4RSC60D60B5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DP4RSC60D60B5
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Ngā Rauemi: 1.DP4RSC60D60B5.pdf2.DP4RSC60D60B5.pdf3.DP4RSC60D60B5.pdf4.DP4RSC60D60B5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 205 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 205 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DP4RSC60D60B5
Tau Wae DP4RSC60D60B5 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 1 ~ 48 V Momotuhi - Whakauru 4.5 ~ 15VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Raupapa DP
Packaging Bulk Paa / Case Hockey Puck
Momo putanga DC Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 60A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant