D53TP25C-10
CrydomCrydom
D53TP25C-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D53TP25C-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Ngā Rauemi: 1.D53TP25C-10.pdf2.D53TP25C-10.pdf3.D53TP25C-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 555 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 555 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D53TP25C-10
Tau Wae D53TP25C-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 555 pcs Pepa Raraunga 1.D53TP25C-10.pdf2.D53TP25C-10.pdf3.D53TP25C-10.pdf
Ngaohihi - Tae 48V ~ 530V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa 53TP Packaging Tube
Paa / Case Module Momo putanga AC
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant