CYNB25-1200
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CYNB25-1200
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SCR 25A 1200V NON-ISOLAT TO-220A
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CYNB25-1200
Tau Wae CYNB25-1200 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SCR 25A 1200V NON-ISOLAT TO-220A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4073 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 1.2kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3
Ētahi Ingoa CC1486 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.2kV 25A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 16A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 320A, 350A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 40mA