CWU24125P-10
CrydomCrydom
CWU24125P-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWU24125P-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Ngā Rauemi: 1.CWU24125P-10.pdf2.CWU24125P-10.pdf3.CWU24125P-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 885 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWU24125P-10
Tau Wae CWU24125P-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 885 pcs Pepa Raraunga 1.CWU24125P-10.pdf2.CWU24125P-10.pdf3.CWU24125P-10.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 20 ~ 280VAC, 20 ~ 48VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa CW24 Packaging Bulk
Paa / Case Hockey Puck Momo putanga AC
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 125A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant