CWA48125E-10
CrydomCrydom
CWA48125E-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWA48125E-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Ngā Rauemi: 1.CWA48125E-10.pdf2.CWA48125E-10.pdf3.CWA48125E-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 817 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 817 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWA48125E-10
Tau Wae CWA48125E-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 817 pcs Pepa Raraunga 1.CWA48125E-10.pdf2.CWA48125E-10.pdf3.CWA48125E-10.pdf
Ngaohihi - Tae 48V ~ 660V Momotuhi - Whakauru 18 ~ 36VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa CW48 Packaging Bulk
Paa / Case Hockey Puck Momo putanga AC
Ētahi Ingoa CC2186 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Taumahi Kaute 125A
Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CWA4825
CWA4825
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
I roto i te taonga: 1662 pcs
Tikiake: CWA4825.pdf
RFQ
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
I roto i te taonga: 672 pcs
Tikiake: CWA48125-10.pdf
RFQ