CTB24-1200CWPT
Hua Hua
Tau Wae: CTB24-1200CWPT
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTB24-1200CWPT
Tau Wae CTB24-1200CWPT Kaihanga Crydom
He Rahinga Kei te wātea 5254 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - Tae Atu 1.2kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 24A Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 24A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA Whirihoranga Single