CTB16-1200BPT
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CTB16-1200BPT
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua TRIAC 1.2KV 16A TO220AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTB16-1200BPT
Tau Wae CTB16-1200BPT Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga TRIAC 1.2KV 16A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5928 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - Tae Atu 1.2kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 1.2kV 16A Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 160A, 168A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA Whirihoranga Single