CTA24-1200CWPT
Hua Hua
Tau Wae: CTA24-1200CWPT
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTA24-1200CWPT
Tau Wae CTA24-1200CWPT Kaihanga Crydom
He Rahinga Kei te wātea 4830 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - Tae Atu 1.2kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 24A Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 24A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CTA2N1P-7
CTA2N1P-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TRANS ARRAY NPN/P-CH 60V SOT-363
I roto i te taonga: 273935 pcs
Tikiake: CTA2N1P-7.pdf
RFQ
CTA252
CTA252
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: REPLACEMENT JACK PCB CTC337 & 77
I roto i te taonga: 6078 pcs
Tikiake:
RFQ
CTA251
CTA251
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: REPLACEMENT JACK GROUND MAN
Tikiake: CTA251.pdf
CTA24-1200BWPT
CTA24-1200BWPT
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Tikiake:
CTA243
CTA243
Whakaahuatanga: REMOTE WRIST STRAP TERMINAL
I roto i te taonga: 824 pcs
CTA24-1200BPT
CTA24-1200BPT
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: TRIAC 1.2KV 24A TO220AB