CTA16-1200CWPT
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CTA16-1200CWPT
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTA16-1200CWPT
Tau Wae CTA16-1200CWPT Kaihanga Crydom
He Rahinga Kei te wātea 5263 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - Tae Atu 1.2kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 16A Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 160A, 168A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CTA230-0001-01
CTA230-0001-01
Kaihanga: II-VI Marlow
Whakaahuatanga: THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 12V
I roto i te taonga: 292 pcs
Tikiake: CTA230-0001-01.pdf
RFQ
CTA16-1200BPT
CTA16-1200BPT
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: TRIAC 1.2KV 16A TO220AB
I roto i te taonga: 4443 pcs
Tikiake:
RFQ
CTA16-1200C
CTA16-1200C
Kaihanga: Crydom