CRNA25-1200
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRNA25-1200
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua DIODE GP 1.2KV 15.9A TO220AB
Ngā Rauemi: CRNA25-1200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRNA25-1200
Tau Wae CRNA25-1200 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga DIODE GP 1.2KV 15.9A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4963 pcs Pepa Raraunga CRNA25-1200.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 25A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Isolated Tab Ētahi Ingoa CC1368
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 1200V 15.9A Through Hole TO-220AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 1200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 15.9A Capacitance @ Vr, F -