CNR60D20UR
CrydomCrydom
CNR60D20UR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CNR60D20UR
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CNR60D20UR
Tau Wae CNR60D20UR Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5997 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Tae 48V ~ 600V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa CNR Packaging Bulk
Paa / Case SSR with Integrated Heat Sink Momo putanga AC
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Taumahi Kaute 20A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CNR60D30UR
CNR60D30UR
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
I roto i te taonga: 4202 pcs
Tikiake:
RFQ
CNR60D20U
CNR60D20U
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V