CN240A24
CrydomCrydom
CN240A24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CN240A24
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Ngā Rauemi: 1.CN240A24.pdf2.CN240A24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CN240A24
Tau Wae CN240A24 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7346 pcs Pepa Raraunga 1.CN240A24.pdf2.CN240A24.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 15 ~ 30VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Pūrere Pūrere Whakarato 4-SIP
Raupapa CN Packaging Tube
Paa / Case 4-SIP Momo putanga AC, Zero Cross
Ētahi Ingoa CC1745 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant