CKRD4810-10
CrydomCrydom
CKRD4810-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKRD4810-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 10A 48-530V
Ngā Rauemi: 1.CKRD4810-10.pdf2.CKRD4810-10.pdf3.CKRD4810-10.pdf4.CKRD4810-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKRD4810-10
Tau Wae CKRD4810-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 10A 48-530V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 48V ~ 530V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa CKR48 Packaging Bulk
Paa / Case SSR with Integrated Heat Sink Momo putanga AC
Momo Tae DIN Rail Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant