CKRD2410-10
CrydomCrydom
CKRD2410-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKRD2410-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Ngā Rauemi: 1.CKRD2410-10.pdf2.CKRD2410-10.pdf3.CKRD2410-10.pdf4.CKRD2410-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKRD2410-10
Tau Wae CKRD2410-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa CKR24 Packaging Bulk
Paa / Case SSR with Integrated Heat Sink Momo putanga AC
Ētahi Ingoa CC1528
CKRD241010
Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 10A