CKRA6010-10
CrydomCrydom
CKRA6010-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKRA6010-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
Ngā Rauemi: 1.CKRA6010-10.pdf2.CKRA6010-10.pdf3.CKRA6010-10.pdf4.CKRA6010-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKRA6010-10
Tau Wae CKRA6010-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 48V ~ 660V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 280VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa CKR60 Packaging Bulk
Paa / Case SSR with Integrated Heat Sink Momo putanga AC
Momo Tae DIN Rail Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant