CKRA2410E-10
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKRA2410E-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua RELAY DIN RAIL AC INPUT
Ngā Rauemi: 1.CKRA2410E-10.pdf2.CKRA2410E-10.pdf3.CKRA2410E-10.pdf4.CKRA2410E-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKRA2410E-10
Tau Wae CKRA2410E-10 Kaihanga Crydom
Raupapa * Ētahi Ingoa CC2651
CKRA2410E-10-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CKRA2410-10
CKRA2410-10
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
I roto i te taonga: 1700 pcs
Tikiake: CKRA2410-10.pdf
RFQ
CKRA2410P
CKRA2410P
Kaihanga: Crydom
I roto i te taonga: 1493 pcs
Tikiake: CKRA2410P.pdf
RFQ
CKRA2410E
CKRA2410E
Tikiake: CKRA2410E.pdf
CKR24BR824KS-TUBE
CKR24BR824KS-TUBE
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 0.82UF 50V BR 2-DIP
Tikiake: CKR24BR824KS-TUBE.pdf
CKR24BX564KM
CKR24BX564KM
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 0.56UF 50V BX 2-DIP
Tikiake: CKR24BX564KM.pdf