A24125E-10
CrydomCrydom
A24125E-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A24125E-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Ngā Rauemi: 1.A24125E-10.pdf2.A24125E-10.pdf3.A24125E-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 762 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 762 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A24125E-10
Tau Wae A24125E-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 762 pcs Pepa Raraunga 1.A24125E-10.pdf2.A24125E-10.pdf3.A24125E-10.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 18 ~ 36VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa 1-110/125A Packaging Bulk
Paa / Case Hockey Puck Momo putanga AC
Momo Tae Chassis Mount Taumahi Kaute 125A
Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A24125E
A24125E
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V