SHS10M220A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SHS10M220A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua SS TIMR INTERVAL, 10M, 220VAC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SHS10M220A
Tau Wae SHS10M220A Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga SS TIMR INTERVAL, 10M, 220VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4929 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SHS1M24A
SHS1M24A
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: SS TIMR INTERVAL, 1M, 24VAC
I roto i te taonga: 4583 pcs
Tikiake:
RFQ
SHS03-5,00
SHS03-5,00
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 3POS 5MM