SDSP100S110A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDSP100S110A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 100SEC DIN RAIL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDSP100S110A
Tau Wae SDSP100S110A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 4066 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 110VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Screwdriver Slot Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Raupapa SDS Momo Tae Solid State Relay
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Repeat Cycle
Whakapā atu @ Whakaoho - Takahanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SDSC-14
SDSC-14
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 3.5"
I roto i te taonga: 33517 pcs
Tikiake:
RFQ
SDSP-2
SDSP-2
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER PHILLIPS #2 3.5"