SDS5S220A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDS5S220A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 5SEC DIN RAIL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDS5S220A
Tau Wae SDS5S220A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 4330 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 220VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Fixed Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Raupapa SDS Momo Tae Solid State Relay
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Repeat Cycle
Whakapā atu @ Whakaoho - Takahanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SDS25S110A
SDS25S110A
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: SS TIMR RPT CYCLE, 25S, 110VAC
I roto i te taonga: 5026 pcs
Tikiake:
RFQ
SDS3S110A
SDS3S110A
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: SS TIMR RPT CYCLE, 3S, 110VAC
I roto i te taonga: 4148 pcs
Tikiake:
RFQ
SDS60Q CON KIT
SDS60Q CON KIT
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: CONN KIT FOR SDS POWER SUPP
Tikiake: SDS60Q CON KIT.pdf
SDS2M110A
SDS2M110A
Whakaahuatanga: SS TIMR RPT CYCLE, 2M, 110VAC
SDS44
SDS44
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SET SLOT W/POUCH 5PC
Tikiake: SDS44.pdf
SDS60DT LOOM KT
SDS60DT LOOM KT
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: WIRE HARNESS FOR SDS SER PWR SUP
Tikiake: SDS60DT LOOM KT.pdf
SDS60 COVER KIT
SDS60 COVER KIT
Whakaahuatanga: COVER FOR SDS SERIES POWER SUPP
Tikiake: SDS60 COVER KIT.pdf
SDS60Q LOOM KIT
SDS60Q LOOM KIT
Tikiake: SDS60Q LOOM KIT.pdf
SDS5S110A
SDS5S110A
Whakaahuatanga: SS TIMR RPT CYCLE, 5S, 110VAC
SDS60 CON KIT
SDS60 CON KIT
Tikiake: SDS60 CON KIT.pdf
SDS3M24A
SDS3M24A
Whakaahuatanga: SS TIMR RPT CYCLE, 3M, 24VAC
SDS60 LOOM KIT
SDS60 LOOM KIT
Tikiake: SDS60 LOOM KIT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel