QCS20S110A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QCS20S110A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 20SEC CHASSIS
Ngā Rauemi: QCS20S110A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QCS20S110A
Tau Wae QCS20S110A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 5568 pcs Pepa Raraunga QCS20S110A.pdf
Tuhinga o mua 110VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage, Trigger Signal
Te Whakariterite Whakamuri Fixed Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Raupapa QCS Momo Tae Solid State Relay
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Off-Delay
Whakapā atu @ Whakaoho - Takahanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QCS20S110AL
QCS20S110AL
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 20SEC CHASSIS
I roto i te taonga: 4401 pcs
Tikiake: QCS20S110AL.pdf
RFQ
E7022PI004
E7022PI004
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 34 pcs
Tikiake:
RFQ
H5CX-AD-N AC24/DC12-24
H5CX-AD-N AC24/DC12-24
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 9999HR 5A 250V
I roto i te taonga: 417 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 300SEC 6A 250V