QAS120M220A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QAS120M220A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 120MIN CHASSIS
Ngā Rauemi: QAS120M220A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QAS120M220A
Tau Wae QAS120M220A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 5974 pcs Pepa Raraunga QAS120M220A.pdf
Tuhinga o mua 220VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Fixed Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)