PNRT110A
CrouzetCrouzet
PNRT110A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PNRT110A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua CNTRL LIQ LEV 110VAC SOCKETABLE
Ngā Rauemi: PNRT110A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PNRT110A
Tau Wae PNRT110A Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga CNTRL LIQ LEV 110VAC SOCKETABLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5577 pcs Pepa Raraunga PNRT110A.pdf
Taumaha 0.441 lb (200.03g) Tuhinga o mua 110VAC
Momo Constant Level Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal)
Raupapa NRT Whakaaroaro 0 ~ 100kOhm
Momo putanga Relay Ētahi Ingoa 966-1822
PNRT110A-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Socketable
Momo Tae - Ngā āhuatanga -
Te tawhiti - Whakahaere ki te Pona (Max) 91.44m Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Controller Constant Level SPDT (1 Form C) 110VAC Socketable
Whakapā atu @ Whakaoho 10A @ 250VAC Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)