LJR2110A
CrouzetCrouzet
LJR2110A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LJR2110A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY IMPULSE DPDT 10A 110V
Ngā Rauemi: LJR2110A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LJR2110A
Tau Wae LJR2110A Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga RELAY IMPULSE DPDT 10A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1383 pcs Pepa Raraunga LJR2110A.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) - Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa JR Momo Tae Impulse
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 646-1158
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Impulse Relay DPDT (2 Form C) 110VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VAC
Momo Momo Latching, Single Coil Kohikohi Miihini -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KUEP-7D15-125
KUEP-7D15-125
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: KUEP-7D15-125=RELAY,5A,2A,AGCDO,
I roto i te taonga: 3534 pcs
Tikiake: KUEP-7D15-125.pdf
RFQ
LJR224AD
LJR224AD
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: RELAY IMPULSE DPDT 10A 24V
I roto i te taonga: 5900 pcs
Tikiake: LJR224AD.pdf
RFQ
MM4XP DC48
MM4XP DC48
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7A 48V