IMC3381.5C
Hua Hua
Tau Wae: IMC3381.5C
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua SENS INDUCT PROX 3W SPST 2M
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC3381.5C
Tau Wae IMC3381.5C Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga SENS INDUCT PROX 3W SPST 2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4109 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.059" (1.5mm)
Nga Urupare Whakautu - Paa / Case Cylinder, Threaded - M8
Momo putanga PNP-NC, 3-Wire Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8