GDS2R10MV2
CrouzetCrouzet
GDS2R10MV2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDS2R10MV2
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 9999HR 10A 250V
Ngā Rauemi: GDS2R10MV2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 537 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 537 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDS2R10MV2
Tau Wae GDS2R10MV2 Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 9999HR 10A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 537 pcs Pepa Raraunga GDS2R10MV2.pdf
Tuhinga o mua 24 ~ 240VAC/DC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Up/Down Digit Keys Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal)
Raupapa TMR48D Ētahi Ingoa 966-1885
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Programmable (Multi-Function) Whakaahuatanga Taipitopito Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.001 Sec ~ 9999 Hrs Delay 10A @ 250VAC Socketable
Te wa roa 0.001 Sec ~ 9999 Hrs Whakapā atu @ Whakaoho 10A @ 250VAC
Takahanga DPDT (2 Form C)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GDS08S
GDS08S
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
I roto i te taonga: 5319 pcs
Tikiake:
RFQ
GDS06S
GDS06S
I roto i te taonga: 5143 pcs
Tikiake:
RFQ
GDSN 307-1KK
GDSN 307-1KK
Kaihanga: Belden's Hirschmann
Whakaahuatanga: DIN VALVE CONNECTOR 4POS
Tikiake: GDSN 307-1KK.pdf
GDS04S
GDS04S
GDS04
GDS04
GDS06STR
GDS06STR
Tikiake: GDS06STR.pdf
GDS06
GDS06
GDS08STR
GDS08STR
Tikiake: GDS08STR.pdf
GDS08
GDS08
GDSN 307-5 ECO
GDSN 307-5 ECO
Kaihanga: Belden's Hirschmann
Whakaahuatanga: FLAT GASKET FOR GDSN SERIES
GDS04STR
GDS04STR
Tikiake: GDS04STR.pdf
GDSN 307-4
GDSN 307-4
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel