DWRS220A
CrouzetCrouzet
DWRS220A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DWRS220A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua CONTROL RELAY PHASE 3X220VAC DIN
Ngā Rauemi: DWRS220A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DWRS220A
Tau Wae DWRS220A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 5771 pcs Pepa Raraunga DWRS220A.pdf
Tuhinga o mua 220VAC Momo Phase Loss, Phase Sequence
Tūnga Tae Energized High Waahi Tae -
Raupapa WRS Momo putanga Relay
Ētahi Ingoa 966-1187
DWRS220A-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te wa roa No Delay
Whakapā atu @ Whakaoho 10A @ 250VAC Takahanga SPDT (1 Form C)