BA1R16MV1
CrouzetCrouzet
BA1R16MV1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA1R16MV1
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 240HR 16A 250V
Ngā Rauemi: BA1R16MV1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA1R16MV1
Tau Wae BA1R16MV1 Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 240HR 16A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2667 pcs Pepa Raraunga BA1R16MV1.pdf
Tuhinga o mua 12 ~ 240VAC/DC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Hand Dial Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa Syr-Line Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa 966-1826 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga On-Delay
Whakaahuatanga Taipitopito On-Delay Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.5 Sec ~ 240 Hrs Delay 16A @ 250VAC DIN Rail Te wa roa 0.5 Sec ~ 240 Hrs
Whakapā atu @ Whakaoho 16A @ 250VAC Takahanga SPDT (1 Form C)