8989B104
CrouzetCrouzet
8989B104 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8989B104
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua MOTOR DC 24V 3800RPM P52 RATIO 4
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 99 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8989B104
Tau Wae 8989B104 Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga MOTOR DC 24V 3800RPM P52 RATIO 4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Kua tohua 24VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 1376.47 / 9720
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) 1699.34 / 12000 Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi - Raupapa 8989B
RPM 77 RPM Mana - Ka tohua 104W
Ētahi Ingoa 966-1717 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 1.575" (40.00mm) Momo Momo Brushed
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino 44.69 Mahinga Gearmotor
Ngā āhuatanga Key, Noise Filter Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae 0.472" (12.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Gearmotor 77 RPM 104W 24VDC