831537C3.L
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 831537C3.L
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua SNSW HI-TEMP .25 QC L ACT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 831537C3.L
Tau Wae 831537C3.L Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 4829 pcs Pepa Raraunga
Raupapa 83153 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Wurth Electronics iBE
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 8A 15.3 MOHM SMD
I roto i te taonga: 59912 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: MINIRUPTEUR 831537 I W3 LEVIER=1
I roto i te taonga: 1146 pcs
Tikiake:
RFQ
831537C6.0
831537C6.0
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: SNSW SPDT 3-16 HI-TEMP
83153C
83153C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 600MA 300 MOHM
Tikiake: 83153C.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 3A 120 MOHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Whakaahuatanga: SW SNAP ACTION SPDT-DB 5A 250V
Tikiake: 83154001.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 4.5A 53.8 MOHM
83154
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: CHEST TOP 4DRW 26
I roto i te taonga: 160 pcs
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 4A 70 MOHM SMD
Whakaahuatanga: SNAP SWITCH SEE 831546C3/0
Tikiake: 83154004.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 5.5A 41 MOHM SMD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel