S4SMS-RJF-CS32QBB2
CreeCree
Cree
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4SMS-RJF-CS32QBB2
Kaihanga / Waitohu: Cree
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR 4MM OVAL T/H
Ngā Rauemi: S4SMS-RJF-CS32QBB2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4SMS-RJF-CS32QBB2
Tau Wae S4SMS-RJF-CS32QBB2 Kaihanga Cree
Whakaahuatanga LED RED CLEAR 4MM OVAL T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 729954 pcs Pepa Raraunga S4SMS-RJF-CS32QBB2.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 622nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 4mm Oval Rahi / Rahi -
Raupapa Screen Master® Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 1227mcd
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Oval with Domed Top, 4.00mm x 3.20mm Tae Tae Red
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 10.50mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Red 622nm LED Indication - Discrete 2.1V Radial
Tono - Whakamātau 15mA Whirihoranga Standard