C5SMF-BJS-CT34Q4T1
CreeCree
Cree
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C5SMF-BJS-CT34Q4T1
Kaihanga / Waitohu: Cree
Whakaahuatanga hua LED BLUE 5MM OVAL T/H
Ngā Rauemi: C5SMF-BJS-CT34Q4T1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C5SMF-BJS-CT34Q4T1
Tau Wae C5SMF-BJS-CT34Q4T1 Kaihanga Cree
Whakaahuatanga LED BLUE 5MM OVAL T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5532 pcs Pepa Raraunga C5SMF-BJS-CT34Q4T1.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 470nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.4V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 5mm Oval Rahi / Rahi -
Raupapa Screen Master® Packaging Bulk
Paa / Case Radial Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 1720mcd
Whakaaetanga Maama - Mahinga Rangata / Rahi Oval with Domed Top, 5.10mm x 3.70mm
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 10.95mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial Tono - Whakamātau 20mA