C4SMK-GJS-CU34Q7S1
CreeCree
Cree
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4SMK-GJS-CU34Q7S1
Kaihanga / Waitohu: Cree
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H
Ngā Rauemi: C4SMK-GJS-CU34Q7S1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4SMK-GJS-CU34Q7S1
Tau Wae C4SMK-GJS-CU34Q7S1 Kaihanga Cree
Whakaahuatanga LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4052 pcs Pepa Raraunga C4SMK-GJS-CU34Q7S1.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 527nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.4V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 4mm Oval Rahi / Rahi -
Raupapa Screen Master® Packaging Bulk
Paa / Case Radial Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 2412mcd
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Oval with Domed Top, 3.90mm x 3.00mm
Tae Tae Green Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 10.50mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 527nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial Tono - Whakamātau 20mA