PTVA102001EA-V1-R0
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
Cree Wolfspeed
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTVA102001EA-V1-R0
Kaihanga / Waitohu: Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga hua RF MOSFET TRANSISTORS
Ngā Rauemi: PTVA102001EA-V1-R0.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 625 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTVA102001EA-V1-R0
Tau Wae PTVA102001EA-V1-R0 Kaihanga Cree Wolfspeed
He Rahinga Kei te wātea 625 pcs Pepa Raraunga PTVA102001EA-V1-R0.pdf
Putanga - Whakamātau 50V Putanga - Kua tohua 105V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato H-36265-2
Raupapa - Mana - Whakaputa 200W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case H-36265-2
Ētahi Ingoa PTVA102001EA-V1-R0CT Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 18.5dB
Rautanga 960MHz ~ 1.6GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 960MHz ~ 1.6GHz 18.5dB 200W H-36265-2
Whakatauranga onamata 10µA Tono - Whakamātau 100mA