PTFA041501E-V4-R250
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
PTFA041501E-V4-R250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTFA041501E-V4-R250
Kaihanga / Waitohu: Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga hua FET RF LDMOS 150W H36248-2
Ngā Rauemi: PTFA041501E-V4-R250.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 939 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 939 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTFA041501E-V4-R250
Tau Wae PTFA041501E-V4-R250 Kaihanga Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga FET RF LDMOS 150W H36248-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 939 pcs Pepa Raraunga PTFA041501E-V4-R250.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato H-36248-2
Raupapa - Mana - Whakaputa 150W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-Flatpack, Fin Leads
Ētahi Ingoa PTFA041501E V4 R250
PTFA041501E V4 R250-ND
PTFA041501EV4R250XTMA1
PTFA041501EV4R250XTMA1TR
PTFA041501EV4R250XTMA1TR-ND
SP000749242
Whakaahua Ata -
Hua 21dB Rautanga 470MHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 28V 900mA 470MHz 21dB 150W H-36248-2 Whakatauranga onamata -
Tono - Whakamātau 900mA Tau Wae Tuakiri PTFA041501