CVFD20065A
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
CVFD20065A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CVFD20065A
Kaihanga / Waitohu: Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga hua DIODE SCHKY SIC 650V 20A TO-220
Ngā Rauemi: CVFD20065A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CVFD20065A
Tau Wae CVFD20065A Kaihanga Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga DIODE SCHKY SIC 650V 20A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11423 pcs Pepa Raraunga CVFD20065A.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.45V @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 650V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-2 Tere No Recovery Time > 500mA (Io)
Raupapa Z-Rec® Te Whakaora Whakaora (trr) 0ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Silicon Carbide Schottky 650V 57A (DC) Through Hole TO-220-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 80µA @ 650V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 57A (DC) Capacitance @ Vr, F 1100pF @ 0V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SB5H90-E3/73
SB5H90-E3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 90V 5A DO201AD
I roto i te taonga: 244644 pcs
Tikiake: SB5H90-E3/73.pdf
RFQ
JANTXV1N6639US
JANTXV1N6639US
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: SWITCHING DIODE
I roto i te taonga: 7241 pcs
Tikiake: JANTXV1N6639US.pdf
RFQ
CVFSV7
CVFSV7
Kaihanga: Cardinal Components
Whakaahuatanga: OSC VCXO 622.08MHZ LVDS SMD
Tikiake: CVFSV7.pdf
CD214B-B150LF
CD214B-B150LF
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SMBJ
Tikiake: CD214B-B150LF.pdf
SDUR2020
SDUR2020
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 200V TO220AC
Tikiake: SDUR2020.pdf
CVFSC7
CVFSC7
Kaihanga: Cardinal Components
Whakaahuatanga: OSC VCXO 622.08MHZ CMOS SMD