CAS325M12HM2
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
CAS325M12HM2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CAS325M12HM2
Kaihanga / Waitohu: Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 1200V 444A MODULE
Ngā Rauemi: CAS325M12HM2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 57 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAS325M12HM2
Tau Wae CAS325M12HM2 Kaihanga Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 1200V 444A MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57 pcs Pepa Raraunga CAS325M12HM2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 105mA Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa Z-REC™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.3 mOhm @ 400A, 20V
Mana - Max 3000W Packaging Bulk
Paa / Case Module Tae Mahi 175°C (TJ)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 1127nC @ 20V
Momo FET 2 N-Channel (Half Bridge) FET Pānga Silicon Carbide (SiC)
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1200V (1.2kV) Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1200V (1.2kV) 444A (Tc) 3000W Module
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 444A (Tc)