CAS100H12AM1
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
CAS100H12AM1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CAS100H12AM1
Kaihanga / Waitohu: Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 1200V 168A MODULE
Ngā Rauemi: CAS100H12AM1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAS100H12AM1
Tau Wae CAS100H12AM1 Kaihanga Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 1200V 168A MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5071 pcs Pepa Raraunga CAS100H12AM1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.1V @ 50mA Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa Z-FET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 20A, 20V
Mana - Max 568W Packaging Bulk
Paa / Case Module Tae Mahi -
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9500pF @ 800V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs - Momo FET 2 N-Channel (Half Bridge)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1200V (1.2kV)
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1200V (1.2kV) 168A 568W Chassis Mount Module I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 168A