MVS21A24
Coto TechnologyCoto Technology
Coto Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MVS21A24
Kaihanga / Waitohu: Coto Technology
Whakaahuatanga hua RELAY REED SPST 2A 24V
Ngā Rauemi: MVS21A24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MVS21A24
Tau Wae MVS21A24 Kaihanga Coto Technology
Whakaahuatanga RELAY REED SPST 2A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4331 pcs Pepa Raraunga MVS21A24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 1000VAC, 1000VDC - Max
Raupapa MVS2 Wā Whakaora 2.5ms
Packaging Tube Ētahi Ingoa Q2065887
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Whakamahia te wa 2.5ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea -
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 500 Ohms
Kohikohi Miihini 288 mW Kohikohi Kei te Aukati 11.2mA