CT10-2040-G2
Coto TechnologyCoto Technology
CT10-2040-G2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CT10-2040-G2
Kaihanga / Waitohu: Coto Technology
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 250MA 100V
Ngā Rauemi: 1.CT10-2040-G2.pdf2.CT10-2040-G2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CT10-2040-G2
Tau Wae CT10-2040-G2 Kaihanga Coto Technology
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 250MA 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 87873 pcs Pepa Raraunga 1.CT10-2040-G2.pdf2.CT10-2040-G2.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 200V Putanga - Whakawhiti AC 140V
Momo Molded Body Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Rahi - Ara 0.458" L x 0.095" W x 0.115" H (11.63mm x 2.41mm x 2.92mm) Raupapa CT10
Waahi Whakatau - Mana - Ka tohua 10W
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Whakaritea Range 20 ~ 40AT Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Te roa - Whānui 0.770" (19.56mm) Teitei i runga i te Poari 0.115" (2.92mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Molded Body Reed Switch SPST-NO 20 ~ 40AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 140V Surface Mount Anei - Whakawhiti 500mA (AC/DC)
I teie nei - Whakahaerehia 500mA (DC) Takahanga SPST-NO