CM15S1030
Coto TechnologyCoto Technology
CM15S1030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM15S1030
Kaihanga / Waitohu: Coto Technology
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
Ngā Rauemi: 1.CM15S1030.pdf2.CM15S1030.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM15S1030
Tau Wae CM15S1030 Kaihanga Coto Technology
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5869 pcs Pepa Raraunga 1.CM15S1030.pdf2.CM15S1030.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 200V Putanga - Whakawhiti AC 200V
Momo Molded Body Kāhua Whakamutunga Axial, Flat
Rahi - Ara 0.640" L x 0.150" W x 0.106" H (16.25mm x 3.80mm x 2.70mm) Raupapa CM15S
Wā Whakaora 0.2ms Waahi Whakatau -
Mana - Ka tohua 10VA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 420-1049 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 0.5ms Whakaritea Range 10 ~ 30AT
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa - Whānui 1.360" (34.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari - Whakaahuatanga Taipitopito Molded Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 30AT Operate Range 10VA 500mA (AC/DC) 200V Surface Mount
Anei - Whakawhiti 500mA (AC/DC) I teie nei - Whakahaerehia 1.5A (AC/DC)
Takahanga SPST-NO Te kaha 0.3pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CM1524
CM1524
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LAMP INCAND 1.34MM BAYONET 28V
I roto i te taonga: 4893 pcs
Tikiake: CM1524.pdf
RFQ
CM1601-7R
CM1601-7R
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 24V 50W
I roto i te taonga: 5373 pcs
Tikiake: CM1601-7R.pdf
RFQ
CM155-32.768KDZFTR
CM155-32.768KDZFTR
Kaihanga: Citizen Finedevice Co., LTD.
Whakaahuatanga: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tikiake: CM155-32.768KDZFTR.pdf
Whakaahuatanga: LAMP 26.42MM BAYONET 28V