CM15-2259
Coto TechnologyCoto Technology
CM15-2259 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM15-2259
Kaihanga / Waitohu: Coto Technology
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
Ngā Rauemi: 1.CM15-2259.pdf2.CM15-2259.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM15-2259
Tau Wae CM15-2259 Kaihanga Coto Technology
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4396 pcs Pepa Raraunga 1.CM15-2259.pdf2.CM15-2259.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 200V Putanga - Whakawhiti AC 200V
Momo Molded Body Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Rahi - Ara 0.640" L x 0.150" W x 0.106" H (16.25mm x 3.80mm x 2.70mm) Raupapa CM15
Wā Whakaora 0.2ms Waahi Whakatau -
Mana - Ka tohua 10VA Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 420-1042-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 0.5ms Whakaritea Range 10 ~ 20AT
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa - Whānui 0.800" (20.32mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.115" (2.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito Molded Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 20AT Operate Range 10VA 500mA (AC/DC) 200V Surface Mount
Anei - Whakawhiti 500mA (AC/DC) I teie nei - Whakahaerehia 1.5A (AC/DC)
Takahanga SPST-NO Te kaha 0.3pF