8L41-12-101
Coto TechnologyCoto Technology
8L41-12-101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8L41-12-101
Kaihanga / Waitohu: Coto Technology
Whakaahuatanga hua RELAY REED SPDT 250MA 12V
Ngā Rauemi: 8L41-12-101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8L41-12-101
Tau Wae 8L41-12-101 Kaihanga Coto Technology
Whakaahuatanga RELAY REED SPDT 250MA 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21901 pcs Pepa Raraunga 8L41-12-101.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 100VAC, 100VDC - Max
Raupapa 8L Wā Whakaora 1ms
Packaging Tube Ētahi Ingoa 306-1050
8L4112101
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Whakamahia te wa 1ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Electrostatic Shield Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 250mA
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 500 Ohms Kohikohi Miihini -
Kohikohi Kei te Aukati 24.0mA