8L02-24-11
Coto TechnologyCoto Technology
8L02-24-11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8L02-24-11
Kaihanga / Waitohu: Coto Technology
Whakaahuatanga hua RELAY REED DPST 500MA 24V
Ngā Rauemi: 8L02-24-11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8L02-24-11
Tau Wae 8L02-24-11 Kaihanga Coto Technology
Whakaahuatanga RELAY REED DPST 500MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26578 pcs Pepa Raraunga 8L02-24-11.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 200VAC, 200VDC - Max
Raupapa 8L Wā Whakaora 1ms
Packaging Tube Ētahi Ingoa 306-1042
8L022411
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Whakamahia te wa 0.5ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Diode, Electrostatic Shield Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 500mA
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 2 kOhms Kohikohi Miihini -
Kohikohi Kei te Aukati 12.0mA