8L01-24-101
Coto TechnologyCoto Technology
8L01-24-101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8L01-24-101
Kaihanga / Waitohu: Coto Technology
Whakaahuatanga hua RELAY REED SPST 500MA 24V
Ngā Rauemi: 8L01-24-101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8L01-24-101
Tau Wae 8L01-24-101 Kaihanga Coto Technology
Whakaahuatanga RELAY REED SPST 500MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56184 pcs Pepa Raraunga 8L01-24-101.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 200VAC, 200VDC - Max
Raupapa 8L Wā Whakaora 0.5ms
Packaging Tube Ētahi Ingoa 306-1029
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Whakamahia te wa 0.5ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Electrostatic Shield Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 500mA
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.15 kOhms Kohikohi Miihini -
Kohikohi Kei te Aukati 11.0mA