ZUW150515
CoselCosel
ZUW150515 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZUW150515
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V
Ngā Rauemi: ZUW150515.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZUW150515
Tau Wae ZUW150515 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 1413 pcs Pepa Raraunga ZUW150515.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 500V
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.97" L x 1.77" W x 0.33" H (50.0mm x 45.0mm x 8.5mm) Raupapa ZUW
Packaging - Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1890 Tae Mahi -20°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 4.5V - 9V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA, 500mA Nga tono ITE (Commercial)