ZUS25483R3
CoselCosel
ZUS25483R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZUS25483R3
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 25W
Ngā Rauemi: ZUS25483R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZUS25483R3
Tau Wae ZUS25483R3 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1077 pcs Pepa Raraunga ZUS25483R3.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.56" L x 1.97" W x 0.33" H (65.0mm x 50.0mm x 8.5mm)
Raupapa ZUS Mana (Watts) 13W
Paa / Case 6-DIP Module Tae Mahi -20°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4A Nga tono ITE (Commercial)