ZUS1R52405
CoselCosel
ZUS1R52405 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZUS1R52405
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: ZUS1R52405.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZUS1R52405
Tau Wae ZUS1R52405 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5338 pcs Pepa Raraunga ZUS1R52405.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 500V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.08" L x 0.71" W x 0.28" H (27.5mm x 18.0mm x 7.0mm) Raupapa ZUS
Packaging - Paa / Case 4-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1842 Tae Mahi -20°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP
He pai 71% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 300mA 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZUS1R52405-G
ZUS1R52405-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 1.5W